Woreczki strunowe, woreczki z suwakiem producent

Rolli Company Sp. o.o. jest polskim producentem wysokiej jakości woreczków z suwakiem oraz woreczków strunowych.

Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich konsumentów. Zapewniamy konkurencyjne ceny, duży wybór rozmiarów i rodzajów. Dzięki 6-letniemu doświadczeniu firma Rolli Company stała się głównym producentem woreczków z suwakiem i torebek strunowych, dla tysięcy konsumentów w całej Europie. Wszystkie opakowania naszej produkcji wykonane są z czystego polietylenu, który spełnia wyjątkowo wysokie kryteria. Używamy wyłącznie materiałów wysokiej jakości i produkujemy woreczki, w których można przechowywać i zamrażać żywność.

Oprócz produktów prezentowanych na stronie, chętnie realizujemy indywidualne zamówienia. Wybierz rozmiar, a my wyprodukujemy zgodnie z twoimi wymaganiami. Dotyczy zamówień hurtowych.

Zapewniamy również usługę drukowania na torebkach. Taka propozycja będzie interesująca dla tych, którzy chcą kupić woreczki z logo lub napisem i reklamować swoją markę. Jesteśmy gotowi omówić wszystkie szczegóły i stworzyć specjalny produkt dla każdego.

Działamy w segmencie B2B i zapewniamy najlepsze ceny w Polsce.

Ponieważ jesteśmy producentem, który bezpośrednio sprzedaje konsumentom i hurtownikom, możemy zapewnić konkurencyjną cenę na nasze produkty. Oferujemy niskie ceny, doskonałą obsługę i najwyższej jakości produkty.

Dostawa zamówień w Polsce przebiega bardzo szybko i sprawnie. Staramy się wysłać paczkę w ciągu 1-2 dni, w zależności od czasu, w którym zamówienie zostało złożone.

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa jest wygodna i skuteczna.


text_st
button_out_of_stock