Inteligentne wykorzystanie woreczki zamykane

02.10.2019

Wykorzystanie woreczki zamykane

Woreczki zamykane lub chwytaki są niezwykle wygodnym produktem. Najbardziej znane są z przechowywania żywności i doskonale nadają się do zamrażania owoców i warzyw w domu. Istnieje jednak wiele innych inteligentnych aplikacji dla tego produktu. Oto kilka pomysłów.

  1. Ochrona tabletów i telefonów w kuchni: Zapobiegaj wyciekom, które zrujnują twoje urządzenia, używając torebek zamykane podczas gotowania. Ekran dotykowy urządzenia nadal działa przez plastik i nie możesz obawiać się kropli tłuszczu i wilgoci.
  2. Zestawy dla dzieci na zajęcia (do podróżowania): idź do sklepu dla dzieci i wypełnij woreczki zamykane z małymi puzzlami, grami dla podróżujących, notatnikami na notatki, naklejkami, kredkami, mini książkami i innymi zabawnymi rzeczami, aby dzieci mogły zajęty podczas podróży.
  3. Dodatkowa odzież dla dzieci: przedszkola zazwyczaj potrzebują dodatkowego zestawu odzieży pod ręką w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Nałóż odpowiednią grypę na grypę. Doskonale nadają się również do przechowywania pieluch w samochodzie. Jest to również dobra opcja do pakowania brudnych rzeczy i butów.
  4. Pielęgnacja samochodu: przechowuj w torbie kilka toreb do składania mokrych parasoli. Możesz ich również użyć do porządnego przechowywania kabli i zworek. Będą również służyć jako duże woreczki zamykane.
  5. Chroń lusterko samochodowe: jeśli wiesz, że będzie lukier lub zamieć, załóż woreczki zamykane na lusterka wsteczne. Następnie możesz je rano zdjąć i iść.
  6. Zestawy podróżne: Zbierz wszystkie kosmetyki podróżne i zapakuj je. Tak więc wszystko, co musisz zabrać ze sobą, będzie w jednym miejscu i nie będziesz obawiać się wycieków.
  7. Leki podróżne: Jeśli potrzebujesz dziennych dawek leków, umieść indywidualne dawki dzienne w woreczki zamykane. Oznacz je według dnia użytkowania.
  8. Przechowywanie małych zabawek: organizowanie wszelkich małych zabawek, takich jak Lego lub Polly Kieszenie i samochody Matchbox to świetny sposób na użycie woreczki zamykane.
  9. Woreczki z lodem: przechowuj woreczki zamykane o różnych rozmiarach w zamrażarce wypełnionej wodą lub żelem na guzy i siniaki.
  10. Przechowywanie materiałów biurowych: długopisy, ołówki, spinacze, gumki, temperówki i inne przedmioty idealnie pasują do grypy i nie gubią się.

Jeśli uważasz, że tak przydatny produkt jest sprzedawany tylko w Europie lub Ameryce, nie martw się. Możesz kupić woreczki zamykane i Polski producent, na przykład od RolliPack. Otrzymasz produkty doskonałej jakości w cenach hurtowych z dostawą na terenie całego kraju.

text_st
button_out_of_stock