Worki zamykane hermetyczne

  • 25,77zł

  • W magazynie
  • Kod produktu: T200Х200 mm
  • Waga: 375 g
Szybkie zamówienie

Worki zamykane hermetyczne 200x200 mm

Worki zamykane hermetyczne marki RolliPack - opakowania od Rolli Company Sp. z o.o. produkowane w Polsce. Wyróżniają się wygodą i wysoką jakością.

Przy produkcji worki zamykane hermetyczne z polietylenu o grubości LD 50 mikronów. Nasze opakowania mają dużą siłę i przejrzystość. Worki zamykane hermetyczne suwakowe są neutralne dla innych materiałów, dzięki czemu można je stosować w opakowaniach produktów medycznych, produktów spożywczych i zabawek dla dzieci.

Wygodne zamknięcie z tworzywa sztucznego. Jest przeznaczony do wielokrotnego użytku. Możesz otworzyć i zamknąć pakiet, pociągając na suwak. Suwak zapięcia zapewnia szczelność, zapobiega powietrzu i wilgoci wewnątrz opakowania.

Wytrzymałe worki zamykane hermetyczne na suwak chronią produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przy prawidłowym transporcie towarów chroni przed zadrapaniami i zarysowaniami.

Worki zamykane hermetyczne firmy RolliPack można kupić w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Dla odbiorców hurtowych zapewniamy korzystne ceny i dogodną współpracę. Możliwe jest drukowanie na opakowaniach firmowego logo.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
text_st
button_out_of_stock