Torebki strunowe z suwakiem do przechowywania żywności

09.10.2019

Torebki strunowe z suwakiem do przechowywania żywności

Dlaczego tak trudno jest znaleźć dobrą plastikową torbę do przechowywania żywności? Zbyt często plastik pęka, błyskawica nie działa bez usterki, a kiedy ją w końcu zamkniesz, płynie. Czy potrzebujesz toreb na suwak lub torebek z suwakiem, które są wygodne, szczelne, trwałe i niezawodne? Następnie przeczytaj o głównych cechach tych opakowań i na co musisz zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Łatwość użycia

Aby zrozumieć, czy korzystanie z torebki strunowe z suwakiem będzie wygodne, musisz zwrócić uwagę na suwak. Plastikowa uszczelka w obszarze zapięcia znacznie ułatwi wielokrotne otwieranie i zamykanie, a także pozwoli całkowicie wypełnić torebkę. Takie zapięcia będą trwać dłużej i będą łatwe do otwarcia za każdym razem.

Woreczki strunowe do mrożenia

Nasza następna wytyczna to zamknięta torebki strunowe z suwakiem, która chroni żywność podczas zamrażania. Rozwój oparzenia z zamrażarki, o czym świadczy pojawienie się brązowawo-białej barwy na żywności i pojawienie się lodu na żywności, jest widocznym znakiem wycieku. Dzieje się tak, gdy zamrożone produkty są odwodnione i utlenione, jeśli są wystawione na działanie powietrza. Wysokiej jakości, w pełni uszczelniona torebki strunowe z suwakiem RolliPack nie przepuszcza powietrza podczas zamrażania.

Trwałość

Aby uniknąć wycieku marynat lub innych płynów w lodówce lub zamrażarce, potrzebujesz wytrzymałej torebki strunowe z suwakiem, która nie przepuszcza powietrza ani wilgoci. Zwróć uwagę na jakość szwów i plastik, z którego wykonana jest torba. Szwy powinny być całkowicie nienaruszone i wytrzymywać ciśnienie wody od wewnątrz, a tworzywo sztuczne powinno być wystarczająco elastyczne i mocne.

Wielokrotnego użytku

Torebki strunowe z suwakiem zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ponownym użyciu. Im lepszy łącznik, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że pęknie, a produkt wypadnie lub rozleje się ciecz. Powinien być nie tylko wygodny, ale także gęsty, najlepiej z plastikową uszczelką.

W Polsce torebki strunowe z suwakiem spełniające wszystkie wymagania są produkowane przez RolliPack. Są to produkty wysokiej jakości, które można kupić po cenach hurtowych, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy i chcesz użyć ich do pakowania produktów, czy potrzebujesz torebki strunowe z suwakiem do codziennego użytku. Niezawodność, opłacalność, trwałość, wygoda, szczelność - wszystko to znajdziesz w opakowaniu RolliPack.

text_st
button_out_of_stock