Wiadomości

10.10.2019

Nie wszyscy wiedzą, jakie są woreczki zamykane na suwak. Niemniej ich dystrybucja rośnie z każdym dniem...

Read More
09.10.2019

Dlaczego tak trudno jest znaleźć dobrą plastikową torbę do przechowywania żywności? Zbyt często plastik pęka, błyskawica nie działa bez usterki, a kiedy ją w końcu zamkniesz, płynie. ..

Read More
04.10.2019

Są doceniane i kochane ze względu na łatwość użycia, szczelność, oszczędność i, co najważniejsze, do wielokrotnego użytku. Ale czy można ich używać do przechowywania i gotowania?..

Read More
02.10.2019

Woreczki zamykane lub chwytaki są niezwykle wygodnym produktem. Najbardziej znane są z przechowywania żywności i doskonale nadają się do zamrażania owoców i warzyw w domu. Istnieje jednak wiele..

Read More
18.09.2019

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, czy sam, kilka woreczki strunowe z suwakiem może zagwarantować, że ty i twoja rodzina będziecie cieszyć się przyjemną podróżą...

Read More
22.05.2019

PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE WORECZKÓW STRUNOWYCH ORAZ Z SUWAKIEM Nie wiesz, jak zorganizować przechowywanie drobnych rzeczy w garażu, takich jak śruby oraz nakrętki? Lub nie możesz upoządkować ..

Read More
28.03.2019

Woreczki strunowe z nadrukiem są doskonałym miejscem do reklamowania. Wiele firm drukuje swoje logo i nazwy firm na naszych plastikowych torbach za pomocą zamka, ponieważ nie tylko nadają produktom..

Read More
28.03.2019

Woreczki z suwakiem - idealne woreczki do mrożenia Mrożone warzywa i owoce są magazynem witamin na całą zimę i wiosnę. Dlatego wiele gospodyń domowych uwielbia zamrozić jedzenie, aby później cieszyć..

Read More

text_st
button_out_of_stock