Torby strunowe

  • 90,23zł

  • W magazynie
  • Kod produktu: 200x300 mm
  • Waga: 2725 g
Szybkie zamówienie

Torby strunowe 200x300 mm

Możesz kupić torby strunowe, produkcje Polska z RolliPack w opakowaniu po 100 szt w różnych rozmiarach i pod zamówienie. Oznacza to, że będziesz w stanie znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz, we właściwej ilości i po właściwej cenie.

Rolli Company Sp. z o.o. produkuje torby strunowe w Polsce, dzięki czemu możemy dostarczyć Ci niezbędne opakowanie dla Twoich towarów. Utrzymujemy nasze ceny na jak najniższym poziomie, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się we wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia firmy.

Torby strunowe z zamkami zapewniają łatwość użycia i szczelność opakowania dla wszystkich rodzajów produktów. Możliwe jest ponowne użycie torebek zip bez naruszania integralności opakowania.

Torby strunowe są wykonane z przeźroczystego polietylenu, który nadaje się do przechowywania żywności. Torby strunowe są produkowane w Polsce i dlatego jesteśmy gotowi do szybkiej dostawy na terenie całego kraju. Możesz kupić torby strunowe online, wybrać żądany rozmiar, a my przetworzymy zamówienie tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.

Zadzwoń do nas lub złóż wniosek online, a my przekażemy Ci wszelkie niezbędne informacje. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi innymi produktami, w tym torby strunowe, pozostawcie prośbę na stronie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
text_st
button_out_of_stock