Woreczki strunowe do żywności

  • 85,99zł

  • W magazynie
  • Kod produktu: 220x280 mm
  • Waga: 2700 g
Szybkie zamówienie

Woreczki strunowe do żywności 220х280 mm

Woreczki strunowe do żywności wykonane są z wysokiej jakości polietylenu o niskiej gęstości 100% (LDPE). Woreczki strunowe od RolliPack spełniają wymagania przepisów i są zatwierdzone do kontaktu z żywnością.

Wszystkie paczki są wyposażone w zapięcie na zamek błyskawiczny, które zamyka się bezpiecznie i szczelnie. Woreczki strunowe do żywności nadają się do wielokrotnego użytku dzięki wysokiej jakości wykonania zapięcia z uszczelką na nim. Woreczki Zip Lock nie przepuszcza kurzu, wilgoci i powietrza.

Woreczki strunowe do żywności są wykorzystywane w wielu branżach, mogą być używane do pakowania i przechowywania produktów przemysłu odzieżowego, akcesoriów i sprzętu, elektroniki, drobnego sprzętu AGD itp.

Również torebki zip Lok przechowują produkty przed zadrapaniami podczas transportu. Możesz kupić woreczki strunowe do żywności do użytku domowego. Nasze produkty będą przydatne do użytku domowego i przechowywania żywności.

Możesz kupić woreczki strunowe do żywności w kilku rozmiarach. Jeśli nie znajdziesz potrzebnego rozmiaru na stronie, możemy go zamówić. Oferujemy również nadruki na opakowaniach Twojego logo lub dowolne inne informacje, których pragniesz.

Jeśli chcesz kupić woreczki strunowe do żywności z dostawą w Polsce, dostarczymy twoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
text_st
button_out_of_stock